İTOSB 10.Cad No:8 Tuzla/İSTANBUL - Tel: +90 (216) 593 20 18 pbx
AVİS İLAÇ A.Ş.

İnsan Kaynakları Politikamız

AVİS İlaç İnsan Kaynakları departmanı büyüme ve gelişmenin temel kaynaklarından biri olan İnsan Kaynaklarını etkin, verimli, uzun süreli değerlendirmek, gerekli güven ve uyum ortamını sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Çalışanların yetişmesine, gelişmesine, başarılı olmasına ve yükselmesine olanak sağlayacak sistemler oluşturur ve geliştirir. Emeğe, bilgi ve beceriye saygılıdır. Bizim için başarılı olmanın ölçütlerinden biride müşteri memnuniyetinin gerçekleşmesidir.

Kariyer geleceğini planlayan, kendisini iş yaşamında nelerin beklediğini bilen, amaçlarını ona göre belirleyen, yüksek motivasyonuyla amaçlarına uygun davranışlar sergileyen, kendini işine adayan çalışanlar yaratmayı amaçlayan Avis İlaç kariyer yönetimiyle; çalışanların bireysel farklılıklarını belirlemeyi, bu farklılıklarından yararlanarak, onların motivasyonunu artırmayı, iş tatminine ve verimliliğine katkıda bulunmayı temel ilkelerinden biri olarak kabul eder. Avis İlaç A.Ş.'de kariyer planlaması Kariyer Komitesi tarafından yapılmaktadır.

img
img

Eğitim Politikamız

Eğitim; şirketimizin kalıcı başarıya ulaşması için, geçmek zorunda olduğumuz sürecin ayrılmaz parçasıdır. Şirketimizde eğitim bir masraf kalemi değil, insana yatırım olarak değerlendirilmektedir. İnsanlar şirketimizin en değerli kaynağıdır ve sürekli gelişme yolunda eğitimin gerekliliği kaçınılmazdır.

Düzenlediğimiz eğitim programları, yalnızca uygulanacak yöntem ve araçları belirlemekle sınırlı olmayıp, bir yandan işe yönelik geliştirici eğitim süreçlerini, diğer yandan da bireye yönelik gelişim süreçlerini içermektedir.

Başvurunuzu İletin

İş başvurunuz için lütfen formu doldurunuz.

img