İTOSB 10.Cad No:8 Tuzla/İSTANBUL - Tel: +90 (216) 593 20 18 pbx

Penisilin Grubu Üretim Tesisi

2.400 m² kapalı alandan oluşan tesisimizin giriş katında Depo Alanları ve Su Sistemi Alanı, Enjektable Toz Üretim ve Ambalaj Bölümü, Süspansiyon Toz Üretimi, 1. katta Solid Üretim ve Ambalaj bölümü, 2. katta Kalite Kontrol ve Mikrobiyoloji Laboratuarları ve Ofisler, 3.katta Sosyal Tesisler ve Depo Alanları, çatı katında ise Teknik Alanımız bulunmaktadır. Fabrikamız yıllık 100.000.000⁺ üretim kapasitesindedir.

01

Penisilin Üretim Tesisi

Sefolosporin Grubu Üretim Tesisi

2.400 m² kapalı alandan oluşan tesisimizin giriş katında Depo Alanları ve Su Sistemi Alanı, 1. katta Enjektable Toz Üretim ve Ambalaj Bölümü ayrıca Kalite Kontrol ve Mikrobiyoloji Laboratuarları, 2. katta Ar-Ge Bölümü ve Solid Üretim Bölümü, 3. katta ise Sosyal Alanlarımız, çatı katında ise Teknik Alanımız bulunmaktadır. Fabrikamız yıllık 100.000.000⁺ üretim kapasitesindedir.

02

Sefolosporin Üretim Tesisi

img

Faaliyet gösterdiğimiz her yerde, bunu çevre, iş sağlığı veya güvenliği ile ilgili olarak bizi yasal gerekliliklere uygun kılacak şekilde yapmayı taahhüt ederiz. Yaptığımız her şeyden hepimizin gurur duymasını sağlayan sağlam ve uzun vadeli kararlar almak için iş anlayışımızı kullanırız.

Sürdürülebilirlik, iş stratejimize tam olarak entegre edilmiştir ve çevreyi korumaya çalıştığımızdan emin olmak için bilimi, yenilikçi teknolojileri, sistemleri ve iş uygulamalarını en iyi şekilde kullanır, işimizi sorumlu bir şekilde yürütürken topluma geri veririz.

img
img