İTOSB 10.Cad No:8 Tuzla/İSTANBUL - Tel: +90 (216) 593 20 18 pbx

Her gün tutku ve bağlılık ile çalışıyoruz.

Kültürümüz sadece ne yaptığımızla değil, nasıl yaptığımızla ilgilidir. Değerlerimiz inandığımız şeyi ifade eder, içimizdeki en iyiyi temsil eder ve yaptığımız her şeyde bize yol gösterir. Misyonumuz ve değerlerimiz halkımız tarafından ortaya çıkarıldı. Ruhumuzu ve kültürümüzü gösteren hikayelerden geliştiler ve bizi eşsiz kılan bu nitelikleri temsil ediyorlar.

Avis’in misyonu, jenerik ve biyofarmasötiklerde küresel bir lider olmak ve hastaların yaşamlarını iyileştirmektir.

Misyonumuz yaptığımız her şeye anlam katar ve her sabah işe gelmemizin sebebidir. Misyonumuz ve değerlerimiz, hastalarımız, müşterilerimiz, meslektaşlarımız ve toplumumuz olarak sizlerin verdiğimiz her kararın merkezinde olmanızı sağlamak için bize yol gösterir.

img
01

Yol Gösterici

Sürekli gelişen ve değişen dünyada bir endüstri lideri ve mükemmellik işareti olmayı hedefliyoruz. Pazara ilk girme ve fırsatları gerçekleştirme konusunda tutkuluyuz. Liderliğin insanlarla ve insanlar aracılığıyla olduğuna inanıyoruz.

img
02

Odaklanma ve Hesap Verebilirlik

Yaptığımız her şeye odaklandık. Net hedeflerimizi tanımladık. Çabalarımızı dikkatimizi ve enerjimizi hedeflerimize ulaşmak için yoğunlaştırıyoruz. Söylediğimizi yaparız. Eylemlerimizden ve sonuçlarımızdan kendimizi sorumlu tutarız.

img
03

Birliktelik

Hepimiz tek bir şirket için çalışıyoruz,”Avis”. Yakın işbirliği ve uyum içinde daha etkili bir biçimde çalışarak tam potansiyelimizden yararlanıyor ve başarımızı sürdürüyoruz.

img
04

Yenilikçi Değerler Yaratmak

Hastalar, sağlık sistemindeki ortaklarımız ve paydaşlarımız için değer yaratmak üzere yenilikler yapıyoruz. Mevcut ve gelecekteki karşılanmamış ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek, mükemmelleşmenin orijinal ve daha iyi yollarını sürekli arıyoruz.

img
05

Önemsemek

Önemsiyoruz. Hastaların, bakıcıların ve tüm insanların iyiliğini önemsiyoruz. Meslektaşlarımızı önemsiyoruz. Saygılı, çeşitli ve kapsayıcı bir çalışma ortamı yaratmayı önemsiyoruz.

img
06

Ailelerimizi Gururlandırmak

Avis sağlığı iyileştirir ve her gün insanların refahına katkıda bulunur. Bunu dürüstlükle hareket ederek ve en yüksek kalite, etik ve uyum standartlarını koruyarak yaparız.

img